Вторник Декабрь 12, 2017
Начало: 12.12.2017 09:00

З 12 па 20 снежня 2017 г. Навагрудскі гістарычна-краязнаўчы музей аб’яўляе АКЦЫЮ “Новы год ідзе да нас!”

Час ідзе, многія рэчы страчваюцца, у тым ліку і мілыя ёлачныя цацкі, упрыгожванні, паштоўкі, фотаздымкі ды іншыя прадметы, што нагадваюць аб цеплай атмасферы сямейных святаў Новага году і Нараджэння Хрыстова.

Наш музей заклікае падзяліцца падобнымі рэчамі ХХ ст., у тым ліку савецкага перыяду.

Среда Декабрь 13, 2017

Четверг Декабрь 14, 2017