Четверг Декабрь 14, 2017

З 12 па 20 снежня 2017 г. Навагрудскі гістарычна-краязнаўчы музей аб’яўляе АКЦЫЮ “Новы год ідзе да нас!”

Час ідзе, многія рэчы страчваюцца, у тым ліку і мілыя ёлачныя цацкі, упрыгожванні, паштоўкі, фотаздымкі ды іншыя прадметы, што нагадваюць аб цеплай атмасферы сямейных святаў Новага году і Нараджэння Хрыстова.

Наш музей заклікае падзяліцца падобнымі рэчамі ХХ ст., у тым ліку савецкага перыяду.

Пятница Декабрь 15, 2017

Суббота Декабрь 16, 2017

Воскресенье Декабрь 17, 2017

Понедельник Декабрь 18, 2017

Вторник Декабрь 19, 2017

Среда Декабрь 20, 2017
Начало: 12.12.2017 09:00
Окончание: 20.12.2017 18:00

Пятница Январь 12, 2018
Начало: 12.01.2018 12:00

У час вясёлых навагодніх і калядных свят наш музей арганізоўвае для дзяцей 12 студзеня 2018 г. святочнае мерапрыемства "Стары добры Новы год". Пачатак у 12.00

Супрацоўнікі музея:

распавядуць дзецям аб традыцыях святкавання Новага года і Каляд на Навагрудчыне ў розныя часы,

запросяць дзяцей да ўдзелу ў калядных гульнях і конкурсах,

правядуць майстар-клас па вырабу навагодніх цацак у экастылі.